Jak zůstat uvolněný a lépe hrát golf

26.12.12

Pokud vaše tělo bylo plné napětí, by bylo těžké hrát dobrý golf. Ale co vaší mysli? Když vaše mysl je napjatá, nemůžete hrát dobrý golf, a to buď. Ve skutečnosti, že je napětí v paměti, která vede k napětí v těle. Tím, že se uvolní mysl jako první, tělo přirozeně uvolňuje příliš, a váš nejlepší vyjde.

Takže budeme soustředit na uvolnění mysli, protože to je klíč. Nemůžeme vždy znát skutečný stav naší mysli, ačkoli, protože mysl je docela subtilní věc. Tělo se chová jako ukazatel stavu naší mysli, nicméně, a můžeme cítit své tělo.

Jak zůstat uvolněný a lépe hrát golf

Zde je příklad. Představte si, že stojíte v průběhu pěti stop putt, který má malou přestávku na něj, a je to par putt. Před provedením tahu, zkontrolovat sami. Je nějaká napětí v náručí? Ruce? Vaše horní část zad, žaludek? Nemluvím o tom, že přísný, ale máte pocit, že držíte se v místě, takže si můžete udělat perfektní tah? Že napětí ve vašem těle znamená, že je napětí ve vaší mysli.

Odstranit sami. Nemusíte odstoupit od putt a začít znovu. Ubytujte se v postoji a vzít si z tlaku jste uvedení na sebe. Uvědomte si, jak hloupé je, aby si to vypracoval přes patu. Tam jsou některé věci v životě, aby se rozčiloval, ale ne pět stop putt.

Jen ať jdou ze všech starostí jste o tom, putt nebo chybějící ho, aby vaše skóre dolů, tu správnou rychlost, udržet ho na lince, všechny ty věci. Jen se usměj na sebe, a myslet jen na trefení putt aby viděli, co se stane.

Pokud zklidněte svou mysl takhle, Vsadím se, že se budete cítit vaše tělo zklidnění a pocit tiché důvěry vznikající. Když se to stane, můžete hit putt. A víte co? Budete buď udělat, nebo si ho ujít. Ani jeden je život měnící událost, ale naučit se zklidněte svou mysl, jako je to.

Myslím, že. Golfové hřiště je jen dobré místo k praxi to. Nejen, že si můžete vychutnat golf víc, budete začali zvyk, který vysílají přes s velkým úspěchem doma, v kanceláři. Dávejte pozor na fyzické napětí, ať jste kdekoliv. Je to znamení, že jste se uvolnit svou mysl před nic jiného.

Nyní, jak o tom nucené odpal přes vodu? Vzhledem k dovednosti jste cvičit a uplatňování po celou dobu, budete hit výstřel s důvěrou. A bude to dobrý střelec, hoden vaší golfu.

Partneři

Reklama - odkazy

Skříně na míru

Jsme na trhu od r. 1999. Za 14 let naší práce jsme vyrobili a namontovali tisíce našich skříní. Hodně nepovedených „vestavěných skříní" jsme také viděli. Závěr? Praxe a zkušenosti jsou k nezaplacení.


Byt v Praze bez provize

Pronájem bytu v Praze bez provize přímo od majitele.


Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašeho příbytku.


Nevíte jak udělat radost Vaší kočce? Dodáme Vám chovatelské potřeby pro kočky, které ji určitě potěší.


Poradíme Vám, jaké betonové směsi jsou vhodné na konkrétní použití.


Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.


Moderní vestavěné skříně od zkušených odborníků najdete v Praze.


Provádíme stěhování firem, obchodních prostorů, kancelářských budov i výrobních závodů.


Moderní kuchyně Praha s doživotní zárukou na kování. Realizace do 1 měsíce od zaměření.