Pět způsobů, jak okamžitě relaxovat

02.01.13

Někdy je třeba se uvolnit, když jste mimo wellness pobyty a kolem, a to není vhodné, aby se dvacet minut lehnout a relaxovat úplně: možná na své cestě k zásadní události, v rozhovoru, dávat prezentaci, nebo jakékoli jiné situaci obvykle považována jako vysoce stresující. Zde je pět způsobů, jak relaxovat že moji klienti našli práci pro ně, a které můžete použít k odpočinku kdekoliv.

Pět způsobů, jak okamžitě relaxovat

1. Periferní vidění

Podívejte se na stěně naproti vám a najít místo, které je rovně a trochu nad úrovní očí. Pokračovat se podívat v tomto bodě v měkké zaměření celé toto cvičení. Po chvíli zjistíte, že, jak se soustředit na tomto bodě zbytek místnosti jde trochu tmavší, nebo nejasnou, nebo neostrý, a vypěstovat tunelové vidění.

Používáme tuto vizi tunelu hodně v moderní společnosti - sledování televize, nebo pomocí počítače, vidíme pouze na obrazovku, když jsme číst nebo psát, se zaměřujeme na slova, i když jsme si s někým promluvit, často jen podívat na jejich oči nebo jejich tvář a zbytek ignorovat z nich. Tento tunel Vize jde s jakousi "tunelové vidění" vnitřní, kde jsme si posedlý, nebo fixovaný na věci, a to jde s obavami, adrenalin, řítí kolem, stres ...

Ale je tu další způsob, jak se dívat na věci, a já bych vám zažít, že teď. Udržet si oči na tomto místě, začnou rozšířit své pole výhledu a zaznamenat více a více o tom, co je na obě strany od tohoto bodu, tak, že se brzy budete dávat pozor na to, co můžete vidět ze koutků očí na každé straně .

A můžeš své vědomí ještě více kolem za vámi, než že, celou cestu kolo, 360 stupňů, samozřejmě Neříkám, že můžete vidět za vámi, ale můžete použít svůj sluch nebo prostorového uvědomění si být vědomi z toho, co je za vámi stejně.

Jak si pobyt v periferním viděním, můžete si všimnout, že vaše dýchání se posunula níže v hrudníku a možná zpomalil, nebo se hlouběji, že svaly vašeho obličeje se uvolněně, snad především vaše svaly čelisti, a vy můžete pomoci těm, spolu se relaxovat ještě, a je to asi příliš brzy na to, aby se stalo ještě ne, ale pokud byste měli zůstat v periferním vidění po delší dobu, může vás vaše ruce začnou hřát, nebo dokonce i vaše nohy. Ale je to asi trochu brzy na to, aby se stalo ještě ne.

Zajímavostí je, že když jdete do periferního vidění zdá se, že aktivovat parasympatický nervový systém, část vašeho nervového systému, který uklidňuje vás, a vás zpomaluje a nechá svou mysl i tělo a emoce zpět do rovnováhy. Tak začínají vracet tím, že nechá svůj pole výhledu návratu k normálu.

Periferní vidění je zvláště užitečné, když mluví na veřejnosti, a to nejen to uklidní vaše nervy, ale můžete vidět celý publikum, a ty jsou mnohem více vědomi všech malých pohybů, které dělají, takže můžete posoudit, jak na to reagují. Jediné, co potřebujete jít do periferního vidění trochu způsob, jak kontaktovat, že hluboké rezervy klidu a míru, která existuje v každém z nás.

Pokud jste typ člověka, který má obvykle mnoho vnitřního dialogu či komentáře, co se s ní stalo, když jste byli v periferním vidění? Mnoho lidí zjistí, že zpomaluje nebo zastavuje úplně.

2. Soustřeďte se na dýchání

Jen zavři oči a soustřeďte se na dýchání. A nemusíte měnit svůj dech, v žádném případě vůbec ... i když možná zjistíte, že po chvíli vaše dýchání se posune samo o sobě. A pokaždé, když vás vaše pozornost putování, stačí se vrátit jí soustředit se na svůj dech. Máte-li jakékoli napětí v jakékoli části Vašeho těla, pustil napětí tím, že si budete dýchat do této části.

Vzhledem k tomu, dýchání je obvykle bezvědomí, ale můžete ovládat vědomě, měnící svůj dech, nebo jen uvědomění si toho, je snadný způsob, jak změnit svůj fyziologický stav.

3. Centrování

Kde si dát pozor ve vašem těle má velký vliv na to, jak se cítíte, a dokonce i na tom, jak jsi silný. Tato skutečnost je uznána v dávných tradic jógy a bojových umění.

Jen dávejte pozor na místo, které je jen pár centimetrů pod vaším pupkem, a na půli cesty mezi před vámi a zadní z vás - ve středu vašeho těla. Zároveň dívat přímo před sebe a jít do periferního vidění. Nechte své tělo odpočinout, a ujistěte se, že vaše kolena nejsou zamčené. Všimněte si, jak se cítíte teď.

Můžete si udržovat toto zaměření na ústředního bodu po celou dobu, co děláte. Pokud jste opravdu zaměřen na tomto bodě, může vaše tělo nebude cítit úzkost, takže je to užitečné pro konfrontací a tlakové situací.

4. Projekt "energetickým bublinu"

Představte si, že máte bublinu energie promítání z ústředního bodu a okolí vás jako jakési sci-fi silovým polem. Vše stresující, že se děje mimo této bubliny jen odrazí a pryč od vás, takže si v klidu a stále uvnitř bubliny. Takže čím víc stresující, že je mimo, klidnější jste uvnitř ...

Teď Neříkám, že tam opravdu je bublina energie kolem vás, ale vaše podvědomí nerozlišuje mezi fantazií a realitou "". Takže pokud si představíte, že jste chráněna před stresem, budete!

To je další dobrá pro tlakové situací, ale to není jen muset použít jako štít. Když dáte prezentace, rozšířit vaše energie bublina celou cestu do zadní a boční stěny v místnosti, a pak ji v lehce obejmout a zahrnout celý publikum. Budou všimnete rozdílu!

5. Vyplave nad sebe

Někdy v emocionálně plný situacích to může být dobrý nápad oddělit sebe, takže můžete uklidnit a dostat věci do souvislostí. Dobrým způsobem, jak to udělat, je, aby létali až nad situací. Zkuste to teď.

Představte si, že jste plovoucí z vašeho těla, vyšší a vyšší, a díval se na sebe. Vyplave až se dostanete výšku, při které jste zcela spokojeni. Určitě jste si všimli, že výš jste létali, více oddělený cítíte.

Můžete to udělat s pamětí nebo s představovali budoucí situace stejně. Je-li paměť zahrnuje další lidi, vznáší se nad vzpomínkou na sebe, jak budete komunikovat s nimi. Dodržujte scénu jako celého systému - všimněte si, jak reagují na to, co děláte a říkáte, a jak budete reagovat na to, co dělají a říkají. Co si vzít z této nové perspektivy?

S trochou praxe budete moci udělat to v situaci, jak se to stane.

Partneři

Reklama - odkazy

Skříně na míru

Jsme na trhu od r. 1999. Za 14 let naší práce jsme vyrobili a namontovali tisíce našich skříní. Hodně nepovedených „vestavěných skříní" jsme také viděli. Závěr? Praxe a zkušenosti jsou k nezaplacení.


Byt v Praze bez provize

Pronájem bytu v Praze bez provize přímo od majitele.


Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašeho příbytku.


Nevíte jak udělat radost Vaší kočce? Dodáme Vám chovatelské potřeby pro kočky, které ji určitě potěší.


Poradíme Vám, jaké betonové směsi jsou vhodné na konkrétní použití.


Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.


Moderní vestavěné skříně od zkušených odborníků najdete v Praze.


Provádíme stěhování firem, obchodních prostorů, kancelářských budov i výrobních závodů.


Moderní kuchyně Praha s doživotní zárukou na kování. Realizace do 1 měsíce od zaměření.