Ubytování

Ubytujte se na pláži Goa

Ubytujte se na pláži Goa

30.12.12

S obrovsky populární pláže určení jako Goa, musí být v blízkosti svatokrádež, pokud nechcete zůstat v blízkosti moře. Tato potřeba turistů vedla mnoho jemných Hotely přijít v blízkosti pláže. Přečtěte si o to dozvědět se více o městě a také vyzkoušet některé jemné hotely ve městě Goa, které jsou v blízkosti pláže.

Luxusní 5 hvězdičkové ubytování v Soluni

Luxusní 5 hvězdičkové ubytování v Soluni

28.12.12

Díky své vynikající poloze přímo v centru Soluně, Daios Luxury Living stojí luxusní hotel za pobyty pro dva ve všech směrech. S jeho úžasný výhled na moře a luxusní služby a zařízení, Daios Luxury Living vozí hosty na cestu naprosté dokonalosti.

Pobyt v Dubrovníku - Hotelový průvodce

Pobyt v Dubrovníku - Hotelový průvodce

01.12.12

Nejzachovalejší opevněné město ve Středozemním moři je město Dubrovník se svými 2 km dlouhými hradbami. To je důvod, proč je jedním z hlavních chorvatských turistických atrakcí a Světové dědictví UNESCO zařadila. Podmanivá krajina, ostrovy a pláže, a četné historické památky jistě poskytne nezapomenutelný zážitek.

Partneři

Reklama - odkazy

Autobusový dopravce na Jadran

Český autobusový dopravce Jadranbus, specialista na zprostředkování autobusové dopravy do všech států sousedících s Jadranským mořem.

 


Skříně na míru

Jsme na trhu od r. 1999. Za 14 let naší práce jsme vyrobili a namontovali tisíce našich skříní. Hodně nepovedených „vestavěných skříní" jsme také viděli. Závěr? Praxe a zkušenosti jsou k nezaplacení.


Byt v Praze bez provize

Pronájem bytu v Praze bez provize přímo od majitele.


Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašeho příbytku.


Nevíte jak udělat radost Vaší kočce? Dodáme Vám chovatelské potřeby pro kočky, které ji určitě potěší.


Na vyrovnávaní podlah jsou idelani lité betony od naší společnosti.

Český autobusový dopravce Jadranbus, specialista na zprostředkování autobusové dopravy do všech států sousedících s Jadranským mořem.

Samolepící fólie využijete jako dekoraci v interiéru. Designové a matové fólie vám zaručí zvýšené soukromí i v komerčních prostorách.


Poradíme Vám, jaké betonové směsi jsou vhodné na konkrétní použití.


Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.


Moderní vestavěné skříně od zkušených odborníků najdete v Praze.


Vysoce kvalitní štěrk či kačírek můžete použít například pod zámkovou dlažbu.


Provádíme stěhování firem, obchodních prostorů, kancelářských budov i výrobních závodů.