Luxusní 5 hvězdičkové ubytování v Soluni

28.12.12

Díky své vynikající poloze přímo v centru Soluně, Daios Luxury Living stojí luxusní hotel za pobyty pro dva ve všech směrech. S jeho úžasný výhled na moře a luxusní služby a zařízení, Daios Luxury Living vozí hosty na cestu naprosté dokonalosti.

Luxusní 5 hvězdičkové ubytování v Soluni

Díky svému umístění na Nikis Avenue ve městě Thessaloniki, Daios Luxury Living privilegované prostředí je zřejmé od samého začátku. Se svými úžasnými výhledem na Thermaic zálivu, je vlastnost absolutní sen se nachází pouhých 5 minut chůze od mnoha turistických atrakcí města, jako je Aristotelova náměstí, Helexpo, přístavu a hlavní nákupní čtvrti.

S pozoruhodnou důrazem, který je umístěn na exkluzivitě a luxusu v celé, Daios Thssaloniki Hotel přišel být známý jako jeden z nejlepších, ne-li nejlepší boutique hotel, který město Soluň nabízí. Již uznávaným památka v Soluni, naprostý luxus, který vyzařuje ze všech svých 49 pokojů a apartmá, a proto je volbou číslo jedna pro mnoho mezinárodních hvězd a celebrit,. The Luxury Daios hotelu dynamické Facebook stránka vzdává hold další, jak zvláštní hosté pocit, že tento krásný hotel je opravdu.

S prvky nepřekonatelné luxusu evidentní v plném rozsahu jeho ubytování, Daios Luxury Living a všechny, že to vystihuje opravdu dostává do popředí s pobytem v některém z luxusních apartmá Daios Living. Každý jiný a jedinečný, že Daios Luxury Suites nabízejí maximální městské exkluzivity pro náročné hosty během jejich pobytu ve městě. Prostorný obývací a spací místnosti se otevírají na nádherným výhledem na moře, nabízí hostům pocit omlazení. Moderními designovými prvky, jako je italským nábytkem, podlahy z tvrdého dřeva, přírodní materiály a velké manželské postele vše přispívá k vytvoření prostředí pohodové. Koupelny s teakovým dřevěnými podlahami připomínají luxusní jachtě, navozující pocit dobrodružství, které spolu s použitím španělské mramoru a teplých dešťovou sprchou, poskytují hostům s konečným startu nebo dokonce skončit na den ve městě.

Třešničkou na dortu samozřejmě pro každou návštěvu města je jíst na zdejším známé italské restauraci "Salumaio di Montenapoleone", známý pro jeho oddanost k kulinářského umění. V každém okamžiku dne, to dobře znám café restaurant je určitě lákat smysly ..

Partneři

Reklama - odkazy

Skříně na míru

Jsme na trhu od r. 1999. Za 14 let naší práce jsme vyrobili a namontovali tisíce našich skříní. Hodně nepovedených „vestavěných skříní" jsme také viděli. Závěr? Praxe a zkušenosti jsou k nezaplacení.


Byt v Praze bez provize

Pronájem bytu v Praze bez provize přímo od majitele.


Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašeho příbytku.


Nevíte jak udělat radost Vaší kočce? Dodáme Vám chovatelské potřeby pro kočky, které ji určitě potěší.


Poradíme Vám, jaké betonové směsi jsou vhodné na konkrétní použití.


Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.


Moderní vestavěné skříně od zkušených odborníků najdete v Praze.


Provádíme stěhování firem, obchodních prostorů, kancelářských budov i výrobních závodů.


Moderní kuchyně Praha s doživotní zárukou na kování. Realizace do 1 měsíce od zaměření.